Дефіцит Пенсійного фонду досяг ₴81 млрд

Міністр соціальної політики повідомив дефіцит Пенсійного фонду України, який компенсується дотаціями з державного бюджету, в 2015 році становить 81 млрд грн.

Банкам заборонено купувати валюту за дорученням клієнтів

Національний банк України видав постанову, якою ввів тимчасову заборону уповноваженим банкам здійснювати купівлю іноземної валюти за дорученням клієнтів.

Радбез ООН може відмовитись від права вето

Amnesty International закликала п’ятьох постійних членів Ради Безпеки ООН відмовитися від права вето у випадках, які стосуються питань геноциду чи інших тяжких злочинів.

Обидві сторони конфлікту на Донбасі порушували права людини

Amnesty International повідомила, що проросійські бойовики і українські військові, під час конфлікту на сході України, неодноразово порушували закони ведення війни.

Сенатору від Аризони соромно за свою країну

Джон Маккейн заявив на одному з американських телеканалів, що він обурений позицією США у протистоянні між Росією та Україною.

Чиновник часів Азарова поновився на посаді, яку ніколи не обіймав

Дивовижна історія про те, як чиновник через суд спромігся поновити себе на посаді, яку він ніколи не обіймав, і не може обіймати, навіть за чисто формальними критеріями.

ДВС продаватиме земельні ділянки онлайн

Агія Ахундова заявила, що в Державній виконавчій службі сподіваються на зміни в законодавстві, які дозволять виставляти земельні ділянки на електронні торги.

Британія навчатиме українські війська

Прем’єр-міністр Великої Британії Девід Камерон заявив, що Британія розпочне спільну піхотну програму з Україною.