Дострокове повернення депозитів може бути заборонене

Верховна Рада України планує заборонити дострокове повернення депозитів. Національний банк України підтримує ухвалення даних змін.

В СБУ, МВС та ГПУ можуть бути проведені кадрові чистки

Прем’єр-міністр України висловив сподівання, що Президент України Петро Порошенко проведе кадрові чистки у Службі безпеки України та Генеральній прокуратурі України.

Нацбанк посилить контроль за валютними операціями імпортерів

НБУ посилить контроль за здійсненням імпортерами валютних операцій за зовнішньоекономічними договорами з використанням авансових платежів.

Французький суд присудив $2,1 млн. по справі переплутаних при народженні дівчат

Приватна клініка має виплатити по $450 000 кожній з двох 20-річних дівчат, яких помилково віддали не своїм батькам після народження.

Moody’s знизило рейтинг РФ до спекулятивного рівня

Moody’s знизило суверенний кредитний рейтинг Російської Федерації з «Baa3» до «Ba1» із негативним прогнозом.

Заарештована румунський екс-міністр хоче поклеїти шпалери у своїй камері

Колишній міністр туризму Румунії Єлена Удреа, арештована за звинуваченням у корупції, попросила дозволити поклеїти шпалери та пофарбувати стіни у в’язниці.

Україна запропонувала реформувати ООН

Міністр закордонних справ України заявив, що Україна пропонує проведення в ООН негайної реформи для того, щоб Організація могла виконувати миротворчі функції.

Держбюджет та Податковий кодекс будуть реформовані

Прем’єр-міністр України та члени Кабінету Міністрів України провели зустріч із Радою Коаліції та керівниками фракцій щодо запропонованих урядом змін до Державного бюджету та Податкового кодексу.