Бойовики заблокували роботу моніторингової місії ОБСЄ

Бойовики не допускають спостерігачів ОБСЄ та закордонних журналістів в Дебальцеве, щоб вони не зафіксували факти обстрілів і штурмів позицій українських військових.

Чи дозволяють нові закони командирам стріляти в підлеглих?

Нові закони, пов’язані з посиленням кримінальної, адміністративної та дисциплінарної відповідальності військовослужбовців, викликали неабиякий суспільний резонанс.

Сирійські бойовики планують атаку на Південну Європу

Тhe Telegraph повідомило про плани терористичної організації «Ісламська держава» щодо використання Лівії як плацдарму для проведення атак у Південній Європі.

Канада запровадила нові санкції проти РФ

Прем’єр-міністр Канади оголосив економічні санкції 37 російським та українським приватним особам, а також 17 російським та українським юридичним особам.

Розпочалось планове відведення українських військ з Дебальцевого

Петро Порошенко повідомив про планове відведення українських військ з Дебальцевого. За Його словами, 80% українських військових разом з технікою вже виведено з міста.

У Києві відкриють виставку доказів російської агресії

21 лютого на Михайлівській площі у Києві відкриється виставка доказів агресії російських військ на території України.

Президент визначив строки призову на військову службу

Петро Порошенко підписав Указ «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році».

Комунальні тарифи на газ і тепло підвищуватимуть щоквартально

Кабінет Міністрів України підготував стратегію щоквартального підвищення тарифів на газ і тепло для населення протягом найближчих трьох років.