Спецпідрозділи МВС будуть ліквідовані

Верховна Рада України прийняла Закон, який передбачає ліквідацію спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України, а також транспортної та ветеринарної міліції.

Погляд юриста: Складний трикутник гібридної війни

Не дивлячись на можливий успіх чергових переговорів у Мінську, на поточний момент в Україні іде війна. Здавалося би, цей факт є досить простим та очевидним. Втім, через специфіку так званої «гібридної війни», як самому конфлікту, так і його учасникам складно надати точне юридичне визначення.

МВФ може надати Україні ще $17,5 млрд

Крістін Лагард заявила, що МВФ домовився з Україною про розширення програми кредитування.

Режим припинення вогню на сході України почнеться 15 лютого

На переговорах у Мінську були досягнуті домовленості про виведення всіх іноземних військ з України та припинення вогню 15 лютого.

За насильство в сім’ї більше не штрафуватимуть

Депутати Верховної Ради України проголосували у підтримку законопроекту, що передбачає виключення штрафу та виправних робіт як видів покарання за вчинення насильства в сім’ї.

В Україні буде єдиний веб-портал використання публічних коштів

Верховна Рада України підтримала законопроект «Про відкритість використання публічних коштів», за дане рішення проголосували 289 народних депутатів.

МОЗ України у 2012-2014 роках вкрало у держави більше ₴1 млрд

Служба безпеки України та прокуратура повідомили про збитки держави внаслідок корупційної схеми при державних закупівлях Міністерством охорони здоров’я ліків та медичних товарів у 2012-2014 роках на суму понад 1 млрд 260 млн гривень.

США розпочнуть тренувати українські збройні сили в березні

Командувач збройних сил США у Європі Бен Ходжес заявив, що у березні військові збройних сил Сполучених Штатів Америки розпочнуть тренування української армії для боротьби з проросійськими сепаратистами на сході України.