Уряд звернеться до Гаазького трибуналу щодо «ДНР» та «ЛНР»

Рада національної безпеки та оборони доручила Кабінету міністрів України здійснити звернення до Гаазького трибуналу щодо злочинів проти людяності, скоєних терористами проти громадян України, а також щодо визнання «ДНР» та «ЛНР» терористичними організаціями.

Росія активізувала бойову авіацію на кордоні з Україною

Заступник керівника інформаційно-аналітичного центру РНБО Володимир Польовий заявив про...

КМУ ввів режим надзвичайної ситуації в Донецькій та Луганській областях

Кабінет міністрів України ухвалив рішення про введення режиму надзвичайної ситуації на території Донецької та Луганської областей. Про це заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на виїзному засіданні Кабміну.

Фондовий ринок Росії зазнав падіння через очікування нових санкцій

Відкриття торгів російського фондового ринку 26 січня супроводжувалось його падінням більш ніж на 4%. Таким чином, ВАТ «Фондова біржа РТС» відреагувало на можливість запровадження нового пакету санкцій після обстрілу Маріуполя.

Україна збільшила в 2,4 рази реверс газу з ЄС

Голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв повідомив, що національна акціонерна компанія збільшила імпорт газу з Європейського Союзу до 42,7 млн. куб. м на добу.

Росія заборонила імпорт української солі

Федеральна служба Росії з нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини зупинила з 26 січня 2015 заборонила ввезення на територію Російської Федерації харчової солі виробництва ДП «Артмесіль».

Депутати Бундестаґу ФРН закликають посилити санкції проти РФ

Внаслідок обстрілу Маріуполя депутати німецького парламенту висунули вимогу щодо посилення санкцій Європейського Союзу проти Росії.