Ціни на нафту зросли після звістки про смерть короля Саудівської Аравії

Королівський двір повідомив, що після смерті короля Саудівської Аравії Абдулли, новим правителем країни став його брат Салман.

Україна має намір імпортувати до 60% газу з Європи

Україна збирається вирішити проблеми газового забезпечення в 2015 році за рахунок збільшення частки газу, що поставляється з Європи, до 60 відсотків.

СБУ відкрила понад 3 тис. кримінальних проваджень за теракти та зраду

З березня 2014 року у провадженні слідчих СБУ перебувало понад три тисячі кримінальних проваджень за фактами вчинення злочинів проти основ національної та громадської безпеки.

Сенатор США Джон Маккейн закликав посилити військову допомогу Україні

Джон Маккейн закликав президента Барака Обаму надати підтримку Україні летальною зброєю.

На Донеччині розслідують участь прокурорів у діяльності терористичної організації «ДНР»

21.01.2015 на офіційному сайті прокуратури Донецької області з’явилось повідомлення про розслідування на Донеччині участі прокурорів у діяльності терористичної організації «ДНР»

Польща виключила можливість прямої участі в АТО на Донбасі

Президент Польщі Броніслав Коморовський виступив проти рішення щодо можливої безпосередньої підтримки польським військом України.

Міністерство юстиції ліквідує ДВС і Реєстраційну службу

Перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова на прес-конференції заявила про ліквідацію Міністерством юстиції Державної виконавчої і Державної реєстраційної служби.

ЄС планує зміцнити санкції щодо Росії за допомогою юридичної реформи

Європейський Союз вже в лютому може схвалити юридичну реформу, яка зміцнить основи для санкцій щодо Ірану, Сирії і Росії.

МВС України вводить посилене патрулювання для боротьби з тероризмом

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив про введення посиленого режиму патрулювання в Україні для запобігання терористичній загрозі.