Социальные проблемы Украины

Как известно, образ жизни человека состоит из трех категорий: уровня, качества и образа жизни.

У боях за аеропорт Донецька поранений лідер «Правого сектора»

У бою за аеропорт Донецька був поранений лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош. Про це повідомив головний редактор «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов на своїй сторінці у Facebook.

Єменські повстанці контролюють столицю, президент втік

У Ємені шиїтські повстанці захопили президентський палац у столиці Сані. Внаслідок цього президент держави Абда Раббо Мансура Хаді втік. Із колишньої столиці Ємену, міста Адена, надійшло повідомлення міської влади про те, що у країні був здійснений державний переворот. Повітряне та морське сполучення з країною призупинено.

Українську судову систему перебудують за радянським зразком

На думку голови Вищого адміністративного суду України Олександра Нечитайла, повернення до централізованої побудови системи судів загальної юрисдикції не розв’яже проблеми низької якості окремих законів та підзаконних актів, що є основною перешкодою в забезпеченні єдності та однаковості судової практики.

Іноземним компаніям хочуть заборонити створювати телеканали

Верховна Рада України готується заборонити іноземним компаніям виступати засновниками телеканалів в Україні.

Окупаційна влада Криму планує «націоналізувати» «Крименерго» Ахметова

Окупаційна влада Криму планує «націоналізувати» компанію «Крименерго», що входить у холдинг «ДТЕК» українського мільярдера Ріната Ахметова, і регіональну міжбанківську валютну біржу. Про це заявив засіданні «парламенту» голова окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов.

Мінекономіки скоротять на 50%

Міністр економіки України Айварас Абромавічус підписав документи щодо скорочення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України на 50%. Про це повідомив сам міністр.

Суд заочно арештував Януковича і Ко

20.01.2015 на офіційному веб-порталі Генеральної прокуратури України опублікували низку новин про обрання Віктору Януковичу, Миколі Азарову та Юрію Колобову запобіжних заходів y вигляді їх взяття під варту.

Проблема визнання «ЛНР» та «ДНР» терористичними організаціями

За 23 роки незалежності України жодного разу серйозно не ставилося питання щодо протидії терористичній загрозі.

Рада хоче затримати суддю, який виносив вирок Тимошенко

Проект постанови про взяття під варту Родіона Кірєєва, судді Печерського районного суду міста Києва, був зареєстрований у Верховній Раді України 14 січня. Пропозицію до Парламенту вніс член «Блоку Петра Порошенка», голова комітету ВР з питань правової політики та правосуддя Руслан Князевич.