Час для приватизації Одеського припортового заводу — вдалий

Згідно повідомлення, розміщеного на сайті Фонду державного майна України, група радників з приватизації ОПЗ визнала, що наразі вдалий час для приватизації заводу.

Група радників з приватизації ОПЗ проаналізувала кон’юнктуру ринку і визнала, що час для його приватизації наразі — вдалий. Про це на брифінгу 27 листопада в Українському кризовому медіа-центрі повідомив Голова ФДМУ Ігор Білоус.

За його словами, у світі існує потреба в додаткових хімічних потужностях, а тенденція така, що інвестори надають перевагу купівлі та модернізації вже існуючих заводів, а не будівництву нових. Оголошення про продаж ОПЗ, може з’явиться вже наприкінці січня 2016 р.

«Нове будівництво займає багато часу, а потужності потрібні вже сьогодні», — сказав керівник Фонду, посилаючись на дані звітів про аналіз ринку групи радників з приватизації ОПЗ: UBS, Baker & Makkenzie, Ernst & Young.

Ця група 26.11.2015 представила своє бачення приватизації ОПЗ на розширеній нараді у Фонді держмайна за участі представників ФДМУ, МВФ, USAID, ЄБРР, Одеської ОДА, Кабміну, Мінекономіки та ОПЗ.