Брифінг у МЗС для послів країн «Великої сімки»

У зв’язку з останньою провокацією РФ на окупованій території АР Крим, очільники МЗС, Міноборони та СБУ провели брифінг для послів країн «Великої сімки», – повідомляє прес-служба МЗС.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін, міністр оборони України Степан Полторак та Голова СБУ Василь Грицак провели брифінг для послів країн «Великої сімки».

«У зв’язку з тим, що держава-окупант влаштувала днями чергову провокацію на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, було наголошено на безпідставності усіх звинувачень на адресу України. Підкреслено, що своїми діями агресор має намір дестабілізувати ситуацію в Україні та в усьому регіоні», – йдеться у повідомленні МЗС.

Посли «Великої сімки» одностайно підтвердили намір і далі підтримувати суверенітет та територіальну цілісність України та використовувати усі політико-дипломатичні механізми, спрямовані на припинення агресивних дій Кремля.

Раніше сьогодні, МЗС України звернулося до МЗС РФ з вимогою невідкладно надати безперешкодний доступ СММ ОБСЄ в Україні до тимчасово окупованої Росією АР Крим та м. Севастополь з метою об’єктивної оцінки ситуації у Криму, а також закликало терміново надати доступ представникам СММ ОБСЄ в Україні, Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні, Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні та офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини до громадян України, які були затримані внаслідок останньої російської провокації.