Більше про послугу MasterCard SecureCode

securecode_mid

MasterCard® SecureCode ™ – нова послуга MasterCard, яка надає додаткову безпеку, коли Ви здійснюєте покупки в мережі Інтернет. Для того, щоб нею скористатися Вам не потрібно купувати нову карту – Ви можете використовувати вже існуючу. Ви обираєте Ваш персональний SecureCode, який буде одним для всіх Інтернет-магазинів. Даний пароль дає Вам додатковий захист від неправомірного використання Вашої картки під час покупок в мережі.

Кожен раз, коли Ви здійснюєте покупки за допомогою Вашої картки в Інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі MasterCard SecureCode, автоматично з’являється вікно з запитом Вашого персонального пароля, Вам потрібно тільки ввести його. Ця процедура дуже схожа на введення PIN-коду карти, коли Ви хочете скористатися нею через банкомат. Через кілька секунд банк-емітент підтвердить Вашу особу, дозволяючи Вашій покупці здійснитися в безпечному режимі.

Щоб активувати послугу MasterCard SecureCode для Вашої картки Visa, або для того, щоб отримати більш детальну інформацію, зв’яжіться з Вашим банком.

Більше інформації  MasterCard SecureCode ви знайдете на сайті: www.mastercardsecurecode.com