Болгарія підтримає реконструкцію дороги Одеса – Рені

Болгарія підтримає проект реконструкції та капітального ремонту міжнародної автомобільної дороги М-15 Одеса – Рені.

Згідно повідомлення прес-служби Мінінфраструктури, Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський здійснив робочий візит до Софії, де провів зустрічі з Віце-прем’єр-міністром Республіки Болгарія Томіславом Дончевим та Міністром транспорту, інформаційних технологій та зв’язку Івайло Московски.

Болгарська сторона висловила готовність підтримати проект реконструкції міжнародної автомобільної дороги Одеса – Рені як пріоритетний, та допомогти Україні отримати фінансування на розробку проектної документації з фондів ЄС. Крім того, сторони обговорили співпрацю в рамках Стратегії ЄС для Дунайського регіону (EUSDR), питання відновлення прямого авіа та залізничного сполучення, співпрацю в рамках міжнародних організацій (ОЧЕС, ТРАСЕКА) та можливість залучення українських компаній для проведення днопоглиблювальних робіт на болгарсько-румунській частині Дунаю.

Крім того, як повідомляється на сайті Мінінфраструктури, планується відновити пряме залізничне (з 2016 р.) та авіаційне (з грудня 2015 р.) сполучення між Києвом та Софією.