Безпека платежів картками Visa і MasterCard на нашому сайті

Наш сайт підключений до системи безпечних електронних платежів ПриватБанку, яка дозволяє оплачувати наші послуги з будь-яких карток Visa і MasterCard, випущених будь-якими зарубіжними банками. Система електронних платежів реалізована на найсучаснішому стандарті безпеки – 3D Secure, який забезпечить максимальну безпеку Ваших платежів в Інтернеті.
Технологія 3D Secure є частиною глобальних програм Visa “Verified by Visa” та MasterCard «MAsterCardSecureCode», метою яких є надання і забезпечення безпечних і надійних методів оплати товарів і послуг в глобальній мережі Інтернет.
Більше 15 мільйонів власників карт Visa по всьому світу є активними користувачами послуги Verified by Visa при здійсненні покупок в Інтернеті. Сьогодні стандарт 3-D Secure підтримують понад 100 тисяч Інтернет-магазинів і більше 20 тисяч банків по всьому світу.
Піклуючись про надання нашим клієнтам найбільш прогресивних елементів онлайн-безпеки, ми впровадили цей стандарт і на нашому сайті. Оплата по картах Visa і MasterCard тепер максимально безпечні!

logo2 Learn more

securecode_mid

   Learn more