Арсеній Яценюк повідомив про значне скорочення чисельності правоохоронців

Прем’єр-міністр України, перебуваючи в Полтаві, де стартував набір до патрульної поліції, повідомив про плани скорочення кількості працівників правоохоронних органів та проект відбору дільничних поліцейських.

У Полтаві почався набір до лав патрульної поліції міста. Арсеній Яценюк закликав нинішніх працівників правоохоронних органів також прийняти в ньому участь. Він наголосив, що кожен, хоче працювати в новій поліції повинен змінити своє відношення до служби в лавах Національної поліції. «Якщо ви хочете служити присязі, дійсно допомагати і захищати громадян країни, — у вас є такий шанс», — додав Глава Уряду.

Одночасно, Арсеній Яценюк повідомив, що вже скорочено 24 тисячі правоохоронців, а до кінця року їх чисельність буде скорочена до 152 тисяч осіб. «Ми скорочуємо кількість, але підвищуємо якість», — зазначив Прем’єр-міністр України. Він пояснив, що зекономлені на підставі скорочення кошти будуть направлені на збільшення заробітних плат і премій правоохоронців, в першу чергу Національної поліції.

Арсеній Яценюк також нагадав, що незабаром розпочнеться відбір дільничних поліцейських, зазначивши, що завдяки його реалізації кожен громадянин країни «буде мати захист від дільничного поліцейського і допомогу».