Антирейдерство

Боротьба з рейдерством: ефективність 100%

Рейдерство — реальний ризик, перед яким постає будь-який успішний український бізнес.

За даними Української спілки промисловців та підприємців та Інституту дослідження екстремізму, тільки за перші два місяці 2015 року в Україні було зафіксовано 68 рейдерських атак на об’єкти власності — більше, ніж по атаці на день. Ці дані було отримано лише на основі моніторингу ЗМІ, отже насправді рейдерські захоплення, на жаль, трапляються ще частіше.

Втім, рейдерству можна і треба ефективно протидіяти. Своєчасні та професійні комплексні дії по захисту бізнесу у 100% випадків дозволяють зупинити рейдерів та відвернути захоплення. Головне — вчасно звернутися за кваліфікованою допомогою. Тут важливо не помилитися, адже багато хто обіцяє «спробувати» захистити ваш бізнес, проте не має ні досвіду, ні реальних засобів для протидії зловмисникам.

Ми гарантуємо результат

Завдяки успішному досвіду протидії рейдерським захопленням та досконалому розумінню всіх механізмів, що їх використовують рейдери, ми можемо гарантувати вам результат. Якщо ваш бізнес опинився під загрозою захоплення, швидше звертайтеся до нас, і ми задіємо весь арсенал засобів для забезпечення недоторканості вашого права власності. На відеозаписах нижче — історія лише однієї зі справ, в якій ми приперли рейдерів до стінки.

Чим швидше ми почнемо протидіяти рейдерам, тим ефективнішими будуть наші дії. Перші результати — вже через 1-2 дні.

Телефонуйте зараз:
+380 (96) 584-02-02 

Worldua_650