Акції протесту як «бізнес»

Прес-служба прокуратури м. Києва повідомляє, що у Києві судитимуть голову профспілки, який вимагав 100 тис доларів США за згортання акцій протесту під держустановою.

За активною участю Київської місцевої прокуратури №9 завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт відносно голови Профспілки працівників галузі земельних відносин України за підозрою у вимаганні та одержання хабара.

«Досудовим слідством встановлено, що голова профспілки вимагав від представників Держгеокадастру гроші в сумі 100 тис дол. США за припинення безстрокової акції протесту під держустановою», – йдеться у повідомленні.

Чоловік був затриманий в одному із столичних торгівельних центрів під час одержання частини обумовленої суми у розмірі 150 тис грн.

В ході слідства правопорушнику повідомлено підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 189 КК України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Вказана стаття передбачає покарання позбавленням волі на строк від 3 до 7 років.

Обвинувальний акт передано до Солом’янського районного суду м. Києва для розгляду по суті.