Акторка «погорілого театру» на службі російської пропаганди

Безымянный

Зведення наклепу на групу людей — це грубе порушення прав цих людей, яке повинно каратися законодавчо. Цікаво, до яких пір безпринципна людина Галина Пишняк буде зводити наклеп за наклепом на українські війська, що захищають нашу державу від сепаратистів?

Як ми можемо бачити на фото зверху, актриса «погорілого театру» Галина Пишняк розповідає жахливу та брехливу історію про «хлопчика, розіп’ятого у Слов’янську».

http://youtu.be/mccaPnNkzmk

Нагадаємо: на початку липня минулого року після того, як українські силові структури увійшли у покинутий сепаратистами Слов’янськ, цю історію про публічну страту маленького хлопчика трьох років розповіла російському «Першому каналу» «мешканка табору біженців у Ростовській області».

Згідно до свідчень жінки, яка назвала себе уродженкою Західної України, хлопця «у трусиках та маєчкє» нібито прибили до дошки оголошень, та ще й зробили на ньому надрізи, щоб дужче страждав. А потім,  коли хлопчик помер, його мати прив’язали до танку та протягнули три круги по майдану у центрі міста…

Справа зверху на фото — та ж Галина Пишняк у наступній своїй ролі, на цей раз — жертви обстрілу у Волновасі.

http://youtu.be/-9UrXGT9MaU

На фото знизу — жінка, яка стала свідком обстрілу тролейбусу 22 січня цього року, продавщиця з магазину, що розташований неподалік.

Тоді від мінометного снаряду, що влучив у тролейбус на зупинці, загинуло 13 осіб, в основному — літнього віку. Факти свідчать, що обстріл тролейбуса — справа рук терористів. Міністерство оборони України у своєму прес-релізі повідомило, що «місце, де був обстріляний тролейбус, знаходиться на відстані більше 15 км від сил АТО».  На думку  прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, відповідальність за теракт, здійснений сепаратистами, несе Російська Федерація.

У свою чергу, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров звинуватив у злочині проти людяності українську владу. Глава самопроголошеної «ДНР» Олександр Захарченко також звинуватив українську сторону, та розпорядився привести на місце трагедії українських полонених, яких терористи захопили у боях за Донецький аеропорт. В результаті одного з полонених жорстоко побитили.

Простий аналіз подій 22 січня наштовхує на певні міркування: посудіть самі, репортаж російський канал знімав негайно після вибуху. При цьому і знімальна група, і «актриса» Пишняк у вбранні продавщиці якимось чином одразу опинилися на місці поді.  Як це можливо? Очевидно — тільки якщо російська знімальна група була у змові з сепаратистами, які скоїли цей кривавий злочин проти людяності.