У Києві на хабарі 36 тис. доларів затримані податківці

Згідно повідомлення прес-служби Нацполіції, співробітники Департаменту захисту економіки Нацполіції спільно з НАБУ затримали корумпованих посадовців районної Державної податкової інспекції ГУ ДФС у м. Києві.

Податківці вимагали хабара на суму 36 тис. доларів США за закриття кримінального провадження та повернення громадянину вилучених у нього коштів.

На даний час встановлено, що у корупційній схемі було задіяні 3 особи. Зокрема, начальник слідчого управління та його підлеглий. З метою прикриття своєї злочинної діяльності та уникнення відповідальності залучили до схеми адвоката.

Оперативники Департаменту захисту економіки Національної поліції спільно з детективами Національного антикорупційного бюро України провели комплекс заходів та задокументували кожен крок протиправної діяльності посадовця керівної ланки районної податкової інспекції ГУ ДФС у м. Києві, слідчого та адвоката.

Податківцям та адвокату інкримінують кримінальне правопорушення, передбачене ч.4 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Вони затримані у порядку ст. 208 КПК України